preskoči na sadržaj

Osnovna škola Bartola Kašića Zagreb

Login
Opasnost - strujni udar

Kako zaštititi dijete

Intervju s roditeljima

e-Dnevnik

Facebook stranica

CARNet korisnički račun

Informacije o HUSO sustavu pročitajte OVDJE.

SEECEL

Naša škola uključena je u projekt

Što su sve članovi SEECEL-a radili pogledajte i pročitajte OVDJE.

Službenu stranicu SEECEL-a pogledajte OVDJE.

Korisni linkovi

Informatički časopisi
Časopisi
Himna naše škole

Himna Bartolu Kašiću

Školski kurikulum

Pisane provjere

Ažurirano 01.10.2017.

Informacije za roditelje

Ažurirano: 26.03.2018.

VAŽNI BROJEVI
112 Hitne službe
192 Policija
193 Vatrogasci
194 Hitna pomoć
Raspored zvona

JUTARNJA SMJENA

1. sat    8:00 – 8:45

2. sat    8:50 – 9:35

3. sat    9:40 – 10:25

4. sat  10:40 – 11:25

5. sat  11:30 – 12:15

6. sat  12:20 – 13:05

7. sat  13:10 – 13:55

 

POPODNEVNA SMJENA

1. sat  14:00 – 14:45

2. sat  14:50 – 15:35

3. sat  15:50 – 16:35

4. sat  16:40 – 17:25

5. sat  17:30 – 18:15

6. sat  18:20 – 19:05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendar
« Svibanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Vrijeme
  Zagreb Time
Vremenska prognoza

Weather Zagreb

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 6. 2. 2015.

Ukupno: 177725
Ovaj mjesec: 4919
Danas: 7
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Prvenstvo Grada Zagreba u plivanju za djevojčice i dječake osnovnih škola
Autor: Damir Poljak, 10. 2. 2018.

Djevojčice su osvojenim prvim mjestom osigurale nastup na Državnom natjecanju u Vukovaru 1.3.2018.

Dječaci su bili najmlađa ekipa na prvenstvu i sigurni smo da će u budućnosti isto zasjati punim sjajem.

Pohvale jednima i drugima za lijepo sportsko ponašanje i postignute izvrsne rezultate. Hvala roditeljima na pomoći i podršci na tribinama.

Lijepo je kad se kontinuirani rad vidi u svim segmentima.

Prof. Sanja Linarić

1. mjesto u konkurenciji 37 škola

7. mjesto u konkurenciji 44 škola

DJEVOJČICE: DJEČACI:
1. Lora Kalinić 8.c 1. Filip Kantolić 8.c
2. Nika Špehar 8.c 2. Roko Rečić 6.b
3. Lucija Čar 8.c 3. Ivan Ćaleta 6.b
4. Ema Sapunar 7.b 4. Andrej Radojković 5.b
5. Marta Pašalić 6.d 5. Hrvoje Tica 5.b
6. Dora Stjepanović 5.d 6. Jakov Ković 4.c
7. Katarina Purgar 8.d 7. Vito Biličić 4.b
8. Marta Capan 7.a 8. Vito Erceg 5.d
9. Sara Karas 6.b 9. Filip Brdar 5.d





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju