preskoči na sadržaj

Osnovna škola Bartola Kašića Zagreb

Login
Facebook stranica

e-Dnevnik

CARNet korisnički račun

Informacije o HUSO sustavu pročitajte OVDJE.

Opasnost - strujni udar

Kako zaštititi dijete

Intervju s roditeljima

Tražilica
SEECEL

Naša škola uključena je u projekt

Što su sve članovi SEECEL-a radili pogledajte i pročitajte OVDJE.

Službenu stranicu SEECEL-a pogledajte OVDJE.

Korisni linkovi

Informatički časopisi
Časopisi
Kina i kazališta
Lista linkova je prazna
Himna naše škole

Himna Bartolu Kašiću

Školski kurikulum

Pisane provjere

Ažurirano 01.10.2017.

Informacije za roditelje

Ažurirano: 11.10.2018.

VAŽNI BROJEVI
112 Hitne službe
192 Policija
193 Vatrogasci
194 Hitna pomoć
Raspored zvona

JUTARNJA SMJENA

1. sat    8:00 – 8:45

2. sat    8:50 – 9:35

3. sat    9:40 – 10:25

4. sat  10:40 – 11:25

5. sat  11:30 – 12:15

6. sat  12:20 – 13:05

7. sat  13:10 – 13:55

 

POPODNEVNA SMJENA

1. sat  14:00 – 14:45

2. sat  14:50 – 15:35

3. sat  15:50 – 16:35

4. sat  16:40 – 17:25

5. sat  17:30 – 18:15

6. sat  18:20 – 19:05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Vrijeme
  Zagreb Time
Vremenska prognoza

Weather Zagreb

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 6. 2. 2015.

Ukupno: 202649
Ovaj mjesec: 3891
Danas: 192

Ravnateljica:

Dijana Kopčić, dipl. ing.

 

Stručni suradnici:

Vilim Kovač, prof. - pedagog

Majda Granić - edukacijski rehabilitator

Iva Henigsman - dipl. psiholog

Evica Tihomirović, prof. - knjižničarka

 

Tajnik:

Martina Karapetrić

 

Računovođa: 

Vesna Divjak

 

Računovodstveni referent:

Ivana Vidaković

                                                                    

RAZREDNA NASTAVA PREDMETNA NASTAVA

 1. RAZREDI

 1.a - Sanja Horvatić

 Martina Kos Mahmet

 1.b - Svjetlana Mihaljević

 Zdenka Matijaš

 1.c - Božica Milosavljević

 Ana Požgaj

 1.d - Mirela Bobić

 Vlatka Pavlić

 

 2. RAZREDI

 2.a - Tinka Novosel

 Marina Bartulović Šolja

 2.b - Marija Rattinger

 Branka Bujan Ivančan

 2.c - Ivana Miliša

 Ivana Livaić

 2.d - Suzana Cindrić

 Anita Klasnić

 

 3. RAZREDI

 3.a - Goranka Taritaš Šarić

 3.b - Marina Ovanin

 3.c - Draga Fiket

 3.d -

 

 4. RAZREDI

 4.a - Julijana Tišler

 4.b - Sanja Nenadović

 4.c - Mirjana Penezić

 4.d - Igor Novosel

 4.e - Daria Ružić

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 HRVATSKI JEZIK

 Ivona Bošnjak (6.c)

 Irena Kavajin

 Štefanija Turković (5.c)

 Marina Zlatarić

 

 ENGLESKI JEZIK

 Sandra Lupić (7.d)

 Iva Šćuric

 Vesna Tantegl (6.a)

 Željka Vrbanić (8.b)

 

 NJEMAČKI JEZIK

 Dunja Böhm Malešević

 Helena Mađer

 Mirjana Vraneša

 

 MATEMATIKA

 Sanda Blokar (8.a)

 Marjana Grubišić Sharma (8.d)

  (5.b)

 Ivana Mijočević (7.a)

 

 PRIRODA I KEMIJA

 Dubravka Oletić (6.b)

 

 PRIRODA I BIOLOGIJA

 Irena Šimić Igić (5.d) - zamjena za Anitu Majsec

 Ljuba Marinović (6.d)

 

 POVIJEST

 Marija Đurđević

 Hrvoje Matijević

 

 GEOGRAFIJA

 Tanja Sarjanović (7.b)

 Nadija Vurnek

 

 FIZIKA

 Eta Turk

 

 INFORMATIKA

 Damir Poljak

 

 INFORMATIKA I TEHNIČKA KULTURA

 Dragica Cetto

 Mladen Mostarac

 Zlatan Živičnjak

 

 TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

 Sanja Linarić (5.a)

 Ivan Sunara (8.c)

 

 LIKOVNA KULTURA

 Renata Geber (7.c)

 

 GLAZBENA KULTURA

 Milivoj Briški

 

 VJERONAUK

 Ivanka Fundak

 

 VIKENDOM U SPORTSKE DVORANE

 Kristina Kobešćak




preskoči na navigaciju