Danas: 33
Natjecanja
Državni PRVAK iz informatike
Administrator / datum: 12. 5. 2022. 19:57

Državno natjecanje iz informatike održano je u razdoblju od 3. do 6. svibnja 2022. u Vodicama. Gabriel Katić pod mentorstvom učitelja Damira Poljaka osvojio je prvo mjesto i zlatnu medalju u kategoriji Algoritmi za učenike 7. razreda.

Čestitamo Gabrielu na osvojenom 1. mjestu na državnom natjecanju iz informatike te mentoru Damiru!

Zbog iznimnih rezultata na natjecanju Hrvatske logo lige (2. mjesto za učenike 7. razreda te 3. mjesto u ukupnom poretku učenika od 1. do 8. razreda) Gabriel je pozvan na 3. Hrvatsku logo olimpijadu te zbog uspjeha na državnom natjecanju pozvan je na 11. Juniorsku hrvatsku informatičku olimpijadu.

[OPŠIRNIJE]

Državni PRVACI iz fizike
Administrator / datum: 2. 5. 2022. 16:40

Državno natjecanje iz fizike održano je u razdoblju od 26. do 29. travnja 2022. u Podgori. Gita Poljaček i Gregor Lukić pod mentorstvom profesorice Ksenije Knezović osvojili su prvo mjesto i zlatnu medalju za eksperimentalni rad "Elastičnost i čvrstoća plastične vrećice".

Čestitamo Giti i Gregoru na osvojenom 1. mjestu na državnom natjecanju iz fizike te mentorici Kseniji!

[OPŠIRNIJE]

Natjecanje Dabar 2021
Damir Poljak / datum: 14. 12. 2021. 13:33

Dabar (Bebras) je međunarodna inicijativa koja promiče informatiku i računalno razmišljanje među učiteljima, nastavnicima i učenicima, ali i u široj javnosti. Dabar je osmišljen kako bi se svoj djeci omogućilo jednostavno sudjelovanje kroz online natjecanje, koje se sastoji od niza izazovnih zadataka koje su napisali stručnjaci iz pedesetak zemalja. Iako se rješavanje zadataka temelji na informatici, možete ih rješavati i bez informatičkog predznanja.