preskoči na sadržaj

Osnovna škola Bartola Kašića Zagreb

Login
Opasnost - strujni udar

Kako zaštititi dijete

Intervju s roditeljima

Tražilica
e-Dnevnik

Facebook stranica

CARNet korisnički račun

Informacije o HUSO sustavu pročitajte OVDJE.

SEECEL

Naša škola uključena je u projekt

Što su sve članovi SEECEL-a radili pogledajte i pročitajte OVDJE.

Službenu stranicu SEECEL-a pogledajte OVDJE.

Korisni linkovi

Informatički časopisi
Časopisi
Kina i kazališta
Lista linkova je prazna
Himna naše škole

Himna Bartolu Kašiću

Školski kurikulum

Pisane provjere

Ažurirano 01.10.2017.

Informacije za roditelje

Ažurirano: 26.03.2018.

VAŽNI BROJEVI
112 Hitne službe
192 Policija
193 Vatrogasci
194 Hitna pomoć
Raspored zvona

JUTARNJA SMJENA

1. sat    8:00 – 8:45

2. sat    8:50 – 9:35

3. sat    9:40 – 10:25

4. sat  10:40 – 11:25

5. sat  11:30 – 12:15

6. sat  12:20 – 13:05

7. sat  13:10 – 13:55

 

POPODNEVNA SMJENA

1. sat  14:00 – 14:45

2. sat  14:50 – 15:35

3. sat  15:50 – 16:35

4. sat  16:40 – 17:25

5. sat  17:30 – 18:15

6. sat  18:20 – 19:05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendar
« Kolovoz 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Vrijeme
  Zagreb Time
Vremenska prognoza

Weather Zagreb

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 6. 2. 2015.

Ukupno: 188353
Ovaj mjesec: 1128
Danas: 70
Natjecanja
Uspjesi učenika 2.c razreda na likovnim i literarnim natječajima
Administrator / datum: 13. 6. 2018. 13:15

Ove školske godine su se učenici 2.c razreda prijavili na četiri likovna i literarna natječaja.

Između 197 prijavljenih likovnih radova na natječaj „Život uz rijeku Savu“, koji je organizirala OŠ Trnjanska iz Zagreba, rad našeg učenika Lovre Šeparovića bio je između prvih deset pohvaljenih.

Svečano uručenje nagrade bilo je u Muzeju grada Zagreba.

Ivana Livaić

 

Pod OPŠIRNIJE pročitajte i pogledajte uručenje nagrade i ostale natječaje.


[OPŠIRNIJE]



Croatian Makers liga - ukupni rezultati za šk. god. 2017./2018.
Damir Poljak / datum: 8. 6. 2018. 13:39

U šk. god. 2017./2018. u sklopu Croatian Makers lige (natjecanje iz robotike i programiranja) održalo se ukupno 4 kola natjecanja.

Učenici koji su sudjelovali u 4 kola lige u regiji Zagreb 4 nakon svih održanih kola osvojili su 2. mjesto.

Čestitamo!

Ukupne rezultate pogledajte OVDJE.


[OPŠIRNIJE]



Službeni rezultati 4. kola Croatian Makers lige
Damir Poljak / datum: 7. 6. 2018. 21:36

4. kolo Croatian Makers lige u šk. god. 2017./2018. održano je od 11. do 27. svibnja 2018.

Učenici Emanuel Mandić, Luka Sičenica, Ivan Filković i Fran Vilim Fojs ekipno su u regiji Zagreb 4 osvojili 1. mjesto.

Čestitamo!

Pod OPŠIRNIJE pogledajte i pročitajte što je bio zadatak, ekipne i pojedinačne rezultate, videozapise zadatka i fotografije.


[OPŠIRNIJE]



Međunarodno matematičko natjecanje "Klokan bez granica" 2018.
Damir Poljak / datum: 23. 5. 2018. 13:52

Pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva 22. ožujka 2018. godine održalo se po dvadeseti put Međunarodno matematičko natjecanje "Klokan bez granica".

Učenici naše škole nalaze se među 10% najbolje plasiranih u navedenim kategorijama, a konačne rang liste 10% najbolje plasiranih možete pogledati OVDJE.

Čestitke svima!

Pčelice (2. razred)
Rang Ime i prezime Bodovi
1 Hrvoje Veliki 60,00
6 Petar Aladrović 53,75
17 Grga Bandić 47,50
17 Raul Mandić 47,50
 
Leptirići (3. razred)
Rang Ime i prezime Bodovi
4 Ana Sekušak 55,00
14 Dorijan Lučić 48,75
15 Jan Glišić 47,50
15 Nora Vuzmek 47,50
27 Lara Kokanović 42,50
27 Krsto Marinović 42,50
 
Ecolier (4. i 5. razred)
Rang Ime i prezime Bodovi
4 Rio Uroda 113,75
9 Matija Pudić 110,00
17 Petar Matić 105,00
17 Gita Poljaček 105,00
26 Leona Cindrić 101,75
27 Andrej Vujević 101,25
33 Jelena Šimić 99,00
38 Luka Sekušak 97,50
53 Frane Ožegović 92,50
59 Filip Jurak 91,00
63 Leda Brumnić 90,00
 
Benjamin (6. i 7. razred)
Rang Ime i prezime Bodovi
18 Luka Sičenica 101,00
23 Marta Predrijevac 98,75
56 Borna Klečina 87,50
62 Lana Šimić 85,50
78 Marin Kinkela 81,25
78 Bruno Novosel 81,25

[OPŠIRNIJE]



27. Prvenstvo Hrvatske 2018. u akrobatskom rock'n'rollu
Damir Poljak / datum: 14. 5. 2018. 21:34

Učenice naše škole Nola Bonačić-Dorić i Letizia Ćibarić su na 27. Prvenstvu Hrvatske 2018. u akrobatskom rock'n'rollu osvojile 2. mjesto dok je Nensi Bonačić-Dorić osvojila 3. mjesto.


[OPŠIRNIJE]



Službeni rezultati 3. kola Croatian Makers lige
Damir Poljak / datum: 5. 5. 2018. 15:19

3. kolo Croatian Makers lige u šk. god. 2017./2018. održano je od 16. do 20. travnja 2018. u regionalnim centrima Hrvatske, njih 32.

Učenici Fran Vilim Fojs, Emanuel Mandić, Luka Sičenica i Borna Klečina ekipno su u regiji Zagreb 4 osvojili 4. mjesto.

 

Pod OPŠIRNIJE pogledajte i pročitajte što je bio zadatak te ekipne rezultate.


[OPŠIRNIJE]



Službeni rezultati 2. kola Croatian Makers lige
Damir Poljak / datum: 30. 3. 2018. 17:46

2. kolo Croatian Makers lige u šk. god. 2017./2018. održano je od 12. veljače do 4. ožujka 2018.

Učenici Emanuel Mandić, Fran Vilim Fojs, Luka Sičenica i Ivan Filković ekipno su u regiji Zagreb 4 osvojili 4. mjesto.

 

Pod OPŠIRNIJE pogledajte i pročitajte što je bio zadatak, ekipne i pojedinačne rezultate te pogledajte videozapise zadatka.


[OPŠIRNIJE]



Učenici škole pozvani na ŽUPANIJSKA NATJECANJA (2017./2018.)
Administrator / datum: 19. 3. 2018. 08:55

Novinarski

samostalni rad

7.d Dea Brezak   Marina Zlatarić
Literarni rad

5.b Maja Bago

5.c Masha Lilly Jokić

 

Marina Zlatarić

Štefanija Turković

Povijest

7.c Mirta Šarić

7.a Lucija Lisičar

9. mj.

9. mj.

Marija Đurđević

Marija Đurđević

Engleski jezik

8.a Karlo Koren Klišanić

8.d Matej Mikulić

8.a Maria Perić

8.d Zoja Kondić

8.a Luka Kurtak

8.c Elena Emert

8.c Andrija Ćurić

13. mj.

11. mj.

27. mj.

15. mj.

17. mj.

24. mj.

23. mj.

Vesna Tantegl

Vesna Tantegl

Vesna Tantegl

Vesna Tantegl

Vesna Tantegl

Vesna Tantegl

Vesna Tantegl

Matematika 8.d Lovro Barbić 16. mj. Marjana Grubišić Sharma
Njemački jezik

8.a Sara Krasovac

8.a Maria Perić

8.a Nika Stjepanović

 

Helena Mađer

Helena Mađer

Helena Mađer

Kemija 7.a Lucija Lisičar 37. mj. Dubravka Oletić

Fizika

(samostalni rad)

8.b Roko Šimić

8.b Roko Markov

8.b Nika Brkanović

8.b Tea Đurđević

 

 

Državno

Državno

Eta Turk

Eta Turk

Eta Turk

Eta Turk

Geografija

5.b Luka Sekušak

5.c Grgur Vukić

6.c Luka Sičenica

6.d Marko Rački

7.a Lucija Lisičar

8.b Tea Đurđević

8.c Nika Špehar

8.a Bruno Mandac

16. mj.

8. mj.

23. mj.

35. mj.

8. mj.

24. mj.

33. mj.

26. mj.

Nadija Vurnek

Tanja Sarjanović

Nadija Vurnek

Nadija Vurnek

Tanja Sarjanović

Nadija Vurnek

Nadija Vurnek

Nadija Vurnek

Vilim Kovač


[OPŠIRNIJE]



Državno prvenstvo u plivanju
Damir Poljak / datum: 13. 3. 2018. 12:49

8.3.2018. u Vukovaru održana je Završnica Državnog prvenstva u plivanju za djevojčice i dječake osnovnih škola. Na natjecanju je nastupilo 15 škola u konkurenciji djevojčica i 15 škola u konkurenciji dječaka. Predstavnici Grada Zagreba ostvarili su sljedeće rezultate:

5. MJESTO: OŠ Bartola Kašića (djevojčice)

9. MJESTO: OŠ Mladost (dječaci)

Voditelj: Sanja Linarić
Sastav: Lora Kalinić, Nika Špehar, Lucija Čar, Katarina Purgar, Ema Sapunar, Marta Capan, Marta Pašalić, Dora Stjepanović, Sara Karas
 
 
EKIPNI POREDAK
 

Klub

Bod plivačice
1. KANTRIDA ŠSD ( Rijeka ) 269
2. PETAR KANAVELIĆ ŠSD ( Korčula ) 237
3. EKO TIGRIĆI ŠSD ( Čakovec ) 217
4. POLET ŠSD ( Sisak ) 216
5. JARUN ŠSD ( Zagreb ) 213
6. RUĐER ŠSD ( Split ) 208
7. VIDIKOVAC ŠSD ( Pula ) 176
8. DRUGA ŠSD ( Varaždin ) 155
9. BRODARICA ŠSD ( Zadar ) 153
10. MLADOST 3 ŠSD ( Vinkovci ) 149
11. FRANKOPAN ŠSD ( Osijek ) 136
12. ANG ŠSD ( Koprivnica ) 132
13. TADIJA ŠSD (Slavonski Brod ) 78
14. BOGUMILAC ŠSD ( Samobor ) 76
15. SLOGA ŠSD ( Požega ) 74

Preuzeto s: http://www.skolski-sport-zg.hr/


[OPŠIRNIJE]



15. Prvenstvo Zagreba 2018. u akrobatskom rock'n'rollu
Damir Poljak / datum: 13. 3. 2018. 09:28

Učenici naše škole Nola Bonačić-Dorić, Letizia Ćibarić i Jan Jagarinec su na 15. Prvenstvu Zagreba 2018. u akrobatskom rock'n'rollu osvojili 1. mjesto dok je Nensi Bonačić-Dorić osvojila 2. mjesto.

Čestitamo!

 


[OPŠIRNIJE]



XVI. međurazredno natjecanje u aerobicu
Damir Poljak / datum: 15. 2. 2018. 09:56

Još jedno natjecanje u aerobicu je uspješno odrađeno.

Zahvaljujem svima koji su sudjelovali u organizaciji te svojim radom i voljom omogućili da se održi po šesnaesti put u našoj školi, a posebno profesorima TZK - Sanji Linarić, Kristini Kobešćak i Ivanu Sunari bez kojih to ne bi bilo moguće.

Prema procjeni sudaca najbolje su bile učenice

7.B razreda i osvojile su 1. mjesto.

Čestitamo im!

Također čestitke svim natjecateljicama i poticaj da nastave s vježbanjem!

Ravnateljica: Dijana Kopčić

 

Fotografije pogledajte u Fotogaleriji.

Pod OPŠIRNIJE pogledajte koji razredi su osvojili prva tri mjesta.


[OPŠIRNIJE]



Prvenstvo Grada Zagreba u plivanju za djevojčice i dječake osnovnih škola
Damir Poljak / datum: 10. 2. 2018. 09:25

Djevojčice su osvojenim prvim mjestom osigurale nastup na Državnom natjecanju u Vukovaru 1.3.2018.

Dječaci su bili najmlađa ekipa na prvenstvu i sigurni smo da će u budućnosti isto zasjati punim sjajem.

Pohvale jednima i drugima za lijepo sportsko ponašanje i postignute izvrsne rezultate. Hvala roditeljima na pomoći i podršci na tribinama.

Lijepo je kad se kontinuirani rad vidi u svim segmentima.

Prof. Sanja Linarić

1. mjesto u konkurenciji 37 škola

7. mjesto u konkurenciji 44 škola

DJEVOJČICE: DJEČACI:
1. Lora Kalinić 8.c 1. Filip Kantolić 8.c
2. Nika Špehar 8.c 2. Roko Rečić 6.b
3. Lucija Čar 8.c 3. Ivan Ćaleta 6.b
4. Ema Sapunar 7.b 4. Andrej Radojković 5.b
5. Marta Pašalić 6.d 5. Hrvoje Tica 5.b
6. Dora Stjepanović 5.d 6. Jakov Ković 4.c
7. Katarina Purgar 8.d 7. Vito Biličić 4.b
8. Marta Capan 7.a 8. Vito Erceg 5.d
9. Sara Karas 6.b 9. Filip Brdar 5.d

[OPŠIRNIJE]



Službeni rezultati 1. kola Croatian Makers lige
Damir Poljak / datum: 23. 1. 2018. 21:34

 

1. kolo Croatian Makers lige u šk. god. 2017./2018. održano je od 1. do 18. prosinca 2017.

 

 

Učenici starije dobne skupine Karlo Jozić, Fran Vilim Fojs, Luka Sičenica i Emanuel Mandić ekipno su u regiji Zagreb 4 osvojili 1. mjesto.

Čestitamo na postignutom rezultatu!

 

Pod OPŠIRNIJE pogledajte i pročitajte što je bio zadatak, ekipne i pojedinačne rezultate te pogledajte videozapise zadatka.


[OPŠIRNIJE]



Na natjecanju "Virtuosi per musica di pianoforte" Zvjezdan Vojvodić osvojio je 1. nagradu
Damir Poljak / datum: 12. 12. 2017. 21:15

Na prestižnom međunarodnom natjecanju "Virtuosi per musica di pianoforte" [Usti nad Labem, Češka] za pijaniste do 15 godina starosti održanom od 22. - 24. studenog 2017. Zvjezdan VOJVODIĆ je osvojio 1. nagradu u svojoj 4. kategoriji.

Zvjezdan je učenik 1. razreda zagrebačke Glazbene škole Vatroslava Lisinskog a mentorica mu je profesorica savjetnica Ivanka KORDIĆ. Pohađa i 8. razred zagrebačke OŠ Bartola Kašića.

Da bi zaista sjajan nastup našeg mladog glazbenika u Češkoj bio potpun, proglašen je apsolutnim pobjednikom natjecanja i dobio je dvije specijalne nagrade: nagradu North Bohemian Thetare Ústí nad Labem za apsolutnog pobjednika i nagradu prof. Sigrid Lehmstedt za interpretacije skladbi Josepha Haydna i Franza Liszta.

Preuzeto s: https://www.skolskiportal.hr/clanak/9034-apsolutni-pobjednik-sjajni-zagrebacki-osnovac-zvjezdan-vojvodic/

Čestitamo!


[OPŠIRNIJE]



8. mjesto na Svjetskom prvenstvu u akrobatskom rock'n'rollu
Damir Poljak / datum: 17. 10. 2017. 20:19

Formacija Madness iz Rock'n'roll Gimnazije osvojila je 8. mjesto na Svjetskom prvenstvu u akrobatskom rock'n'rollu koje se održalo 14.10.2017. u Poingu (Njemačka).
Dio ekipe su učenici naše škole: Nola Bonačić-Dorić, Jan Jagarinec i Letizia Ćibarić.

 


[OPŠIRNIJE]



JOŠ JEDNA, ALI SADA PRVA NAGRADA ZA NAŠ FILM!
Damir Poljak / datum: 8. 10. 2017. 17:09

Naš eksperimentalni film „Oči šute“ osvojio je 1. nagradu na 55. Reviji hrvatskog filmskog stvaralaštva djece u Sisku!

Filmsku grupu su, uz prof. Marinu Zlatarić, predstavljali Mia Perić i Andrija Mrvac, oboje 7.d.

 

 

Komentari dijela stručnoga žirija:

BORIS POLJAK

"Istraživački film, odlične kamere i montaže, pokazuje nevjerojatnu zrelost promišljanja svojstvenu najboljim ostvarenjima eksperimentalnog filma. Dojmljiv tekst izrečen u jednom intimnom doživljaju nadograđan nenametljivom glazbom i šumovima, još više doprinosi ovoj filmskoj poslastici."

 

ČEJEN ČERNIĆ

"Moćno! Riječ je o eksperimentalnom filmu koji je vrlo precizno i promišljeno građen. Spoj vizualno-istraživačkog rada i dojmljivog teksta u off-u. Ostavlja dojam zrelog i kompleksnog djela. Moj favorit."

 

Inače, za ulazak na državnu Reviju hrvatskog filmskog stvaralaštva djece u Sisku natjecala su se 292 filma, a izabrano je 70.

Među njima našla su se dva filma naše filmske grupe - eksperimentalni film „Oči šute“ i dokumentarno-igrani film „Pogledajte me, molim vas“.

 

*Film ćemo uskoro objaviti na web stranici Škole pa ga možete pogledati!

Marina Zlatarić


[OPŠIRNIJE]



NOVI USPJEH NAŠIH FILMAŠA
Administrator / datum: 2. 10. 2017. 15:09

Na 5. smotri Hrvatskoga školskoga filma  koji je održan od 21. do 23. rujna u Sinju svojim filmom predstavili su se i naši filmaši..Na smotru je prijavljeno oko 130 filmova iz svih škola u Republici Hrvatskoj od kojih je 50 filmova pozvano na Smotru. Od tih 50 filmova ravnopravno je odabrano 10 najboljih među kojima je i film naše filmske skupine. Radi se o TV reportaži o reformi školstva pod nazivom "Zašto? - Zato!" Svoj film su uz voditeljicu skupine prof. Marinu Zlatarić predstavili učenici 7.d razreda Magdalena Radonić i Erwin Miljan.

Čestitamo cijeloj ekipi zaslužnoj za nastanak ovoga uratka!


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju